.

4 Ciepłe pory roku

Cztery Ciepłe Pory Roku

 

Pojęcie „sezonu grzewczego” to już przeszłość. Wszystkie firmy produkujące i dostarczające Ciepło Systemowe są gotowe świadczyć swoje usługi cały rok. To Odbiorca ciepła decyduje kiedy i z jaką intensywnością ogrzewane będzie jego mieszkanie. Sprawdzony i pewny system grzewczy jest zdecydowanie lepszy niż dogrzewanie lokali urządzeniami elektrycznymi lub gazowymi.

 

Usługa Cztery Ciepłe Pory Roku to propozycja, która gwarantuje komfort cieplny przez cały rok. Opłaty są porównywalne lub niższe od opłat ponoszonych przy wykorzystaniu alternatywnych źródeł ciepła, natomiast bezpieczeństwo i wygoda bezwzględnie większe. Analizy kosztów całorocznej dostawy ciepła na przykładach budynków, które korzystają z tego rozwiązania, pokazują, że rocznie koszty nie wzrastają więcej niż o 4%.

W przypadku całorocznego korzystania z ciepła systemowego opłaty naliczane są tylko wówczas gdy automatyka pogodowa uruchamia dostawę ciepła. Oznacza to, że w sytuacji gdy temperatura nie spada poniżej określonego poziomu, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

 

Ciepło przez cały rok jest dziś najlepszą i najbardziej komfortową usługą. O możliwość korzystania z ciepła przez cały rok, prosimy pytać w Państwa spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych.

 

Korzyści z ciepła przez cały rok:

 

  • wygoda i dobre samopoczucie bez względu na niską temperaturę zewnętrzną,

  • niezależność od sezonu grzewczego,

  • nieprzerwane poczucie komfortu cieplnego - niezależnie od zmian pogody i pór roku,

  • suche, ciepłe i przytulne pomieszczenia - niezależnie od wilgotności i temperatury,

  • dbałość o stan techniczny lokalu/budynku - brak wychłodzenia, zawilgocenia i zagrzybienia,

  • niskie opłaty latem - niewspółmierne do osiąganego komfortu cieplnego,

  • bezpieczeństwo lokatorów.